středa 7. května 2008

7.5.


Dneska jsem šla do práce až navečer, měla jsem jít na chvíli ven s Eli. Vzala jsem si Minoltu, že budu zkoušet. Jenže jsem omylem nastavila ISO 800, takže prvních pár fotek bylo zrnitých :-(. Cestou domů jsem fotila na zastávce, byl krásný měsíc a na západě zbytky světla. Jenže s Minoltou se mi vůbec nedaří zkamarádit, zkoušela jsem různé režimy, ale nic moc... Nakonec se mi líbí snad jediná tahle fotka.

1 komentář:

Pavlína Peroutková řekl(a)...

ty lampy vypadají na fotce jak sluníčka - zajímavý:-)