Dneska jsem šla do práce až navečer, měla jsem jít na chvíli ven s Eli. Vzala jsem si Minoltu, že budu zkoušet. Jenže jsem omylem nastavila ISO 800, takže prvních pár fotek bylo zrnitých :-(. Cestou domů jsem fotila na zastávce, byl krásný měsíc a na západě zbytky světla. Jenže s Minoltou se mi vůbec nedaří zkamarádit, zkoušela jsem různé režimy, ale nic moc... Nakonec se mi líbí snad jediná tahle fotka.
středa 7. května 2008
7.5.
Dneska jsem šla do práce až navečer, měla jsem jít na chvíli ven s Eli. Vzala jsem si Minoltu, že budu zkoušet. Jenže jsem omylem nastavila ISO 800, takže prvních pár fotek bylo zrnitých :-(. Cestou domů jsem fotila na zastávce, byl krásný měsíc a na západě zbytky světla. Jenže s Minoltou se mi vůbec nedaří zkamarádit, zkoušela jsem různé režimy, ale nic moc... Nakonec se mi líbí snad jediná tahle fotka.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
1 komentář:
ty lampy vypadají na fotce jak sluníčka - zajímavý:-)
Okomentovat