čtvrtek 8. května 2008

8.5.


Dnes mně drahý vytáhl na Pietní akt legionářů u Památníku legionářů. Celé jsem to celkem pěkně nafotila, byl tam i pan prezident :-)

5 komentářů:

Pavlína Peroutková řekl(a)...

To je panečku lajna :-) pěkná fotka!

Lesana řekl(a)...

Ó, zajímavě nalajnovaná fotka :o)

Anonymní řekl(a)...

Jako jeden muž...:-)

dib řekl(a)...

tý jo, super fotka!

Lucka73 řekl(a)...

SUPER fotka!!! Pěkně zachycený, parádní kompozice - a chlapi jak kdyby pózovali ;o) :oDDD