úterý 6. května 2008

6.5.


Dnes jsem měla oslavu doma u mámy. Zapomněla jsem cokoli vyfotit, takže jsem zachytila aspoň cestou na tramvaj sluníčko zapadající nad naší ulicí.

1 komentář:

dib řekl(a)...

doufám, že se oslava vyvedla..