Chystám na dnešek oslavu, takže celý den uklízím (byl tu bordel jak v tanku) a připravuju pohoštění. Při chvilce u počítače jsem objevila svou fóbii z much, nesnáším, jak tady okolo lítají... Proto mám neustále přichystanou plácačku, a pod oknem se vrší hromádka mrtvých tělíček. Nechápu, kde se jich tu tolik bere... Na fotce (dneska je to fotka jen aby nějaká byla) je okno, zoufale zasíťované záclonou, s pomocí kolíčků na prádlo, jen aby se sem ty mrchy nedostaly. Z hrůzou v očích sleduju každý pohyb za oknem...
sobota 3. května 2008
3.5.
Chystám na dnešek oslavu, takže celý den uklízím (byl tu bordel jak v tanku) a připravuju pohoštění. Při chvilce u počítače jsem objevila svou fóbii z much, nesnáším, jak tady okolo lítají... Proto mám neustále přichystanou plácačku, a pod oknem se vrší hromádka mrtvých tělíček. Nechápu, kde se jich tu tolik bere... Na fotce (dneska je to fotka jen aby nějaká byla) je okno, zoufale zasíťované záclonou, s pomocí kolíčků na prádlo, jen aby se sem ty mrchy nedostaly. Z hrůzou v očích sleduju každý pohyb za oknem...
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat