Dneska jsme byli v divadle na hře jménem Habaďůra. Byla to docela sranda, i když konec byl trochu rozvleklý. Chtěla jsem ilegálně vyfotit něco z představení (byla tam nádherná scéna - kulisa), ale nebylo mi to dovoleno :-). Tak jsem aspoň vyfotila Nuselský most.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
1 komentář:
moc pěkné :-))
Okomentovat