neděle 4. května 2008

4.5.


Dneska jsme byli v divadle na hře jménem Habaďůra. Byla to docela sranda, i když konec byl trochu rozvleklý. Chtěla jsem ilegálně vyfotit něco z představení (byla tam nádherná scéna - kulisa), ale nebylo mi to dovoleno :-). Tak jsem aspoň vyfotila Nuselský most.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

moc pěkné :-))