pátek 2. května 2008

2.5.


Dnes mám narozeniny!!! Dopoledne jsem byla s Františkem cvičit a pak venku na písku (je pořád nádherně). Po obědě jsme ho v rámci učení vysadily na nočník. Seděl sice moc krásně, ale neudělal nic :-) Odpoledne jsem měla sraz se setrou, šly jsme nakoupit na zítřejší oslavu.

6 komentářů:

Lucka73 řekl(a)...

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!! Hlavně, ať jsi spokojená a šťatsná nejenom dneska, ale každý každičký den!!!

milu řekl(a)...

Všechno nejlepšííííííí :-) a krásné fotky přeju! Nočníček malému sluší, my ho bohužel bojkotujem

Anonymní řekl(a)...

taky se připojuji ke gratulantům...máš stejně narozeniny jako můj malý Míša ...;-)

meowth řekl(a)...

dodatecne preju vsechno neeeeej!

Pavlína Peroutková řekl(a)...

tak dodatečně taky gratuluju..hodně zdraví a štěstí!!!

dib řekl(a)...

s pouhým měsíčním zpožděním ti přeju hodně štěstí, zdraví, radostí a životních dobrodružství, a vůbec ať je ti na světě krásně, káťo..