Dnes mám narozeniny!!! Dopoledne jsem byla s Františkem cvičit a pak venku na písku (je pořád nádherně). Po obědě jsme ho v rámci učení vysadily na nočník. Seděl sice moc krásně, ale neudělal nic :-) Odpoledne jsem měla sraz se setrou, šly jsme nakoupit na zítřejší oslavu.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
6 komentářů:
VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!! Hlavně, ať jsi spokojená a šťatsná nejenom dneska, ale každý každičký den!!!
Všechno nejlepšííííííí :-) a krásné fotky přeju! Nočníček malému sluší, my ho bohužel bojkotujem
taky se připojuji ke gratulantům...máš stejně narozeniny jako můj malý Míša ...;-)
dodatecne preju vsechno neeeeej!
tak dodatečně taky gratuluju..hodně zdraví a štěstí!!!
s pouhým měsíčním zpožděním ti přeju hodně štěstí, zdraví, radostí a životních dobrodružství, a vůbec ať je ti na světě krásně, káťo..
Okomentovat