neděle 9. března 2008

9.3.


Dneska jsem vůbec neměla žádný námět na fotku, takže mně zachránily pučící květy, které jsem fotila ráno, samozřejmě cestou do práce... Nejsou sice úplně ostrý, ale lepší než nic...

6 komentářů:

meowth řekl(a)...

a na zemi je snih??? vypada to tak. je to hezka fotka!

Anastazie řekl(a)...

To není zem, je to focený proti stěně domu.

Anastazie řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Petra Míčková řekl(a)...

Pěkné pupeny...jojo jaro volá!!!

dib řekl(a)...

krásné sladké a UŽ růžové!! :-)

Andreya řekl(a)...

Moc pěkná fotečka po ránu.