Dneska jsem vůbec neměla žádný námět na fotku, takže mně zachránily pučící květy, které jsem fotila ráno, samozřejmě cestou do práce... Nejsou sice úplně ostrý, ale lepší než nic...
Mám ráda především přírodu, hlavně všechny svoje zvířata, nedávno jsem propadla focení a digiscrapu. Jsem televizní maniak:-)
Nyní je mým novým zájmem hlavně můj syn Vilém ;-)
6 komentářů:
a na zemi je snih??? vypada to tak. je to hezka fotka!
To není zem, je to focený proti stěně domu.
Pěkné pupeny...jojo jaro volá!!!
krásné sladké a UŽ růžové!! :-)
Moc pěkná fotečka po ránu.
Okomentovat