Tak dneska sice svítilo sluníčko, ale foukal celej den vítr. Já jsem měla dneska volno, měla jsem jít do práce až navečer, ale psala mi zaměstnavatelka, že nemusím, že se večerní program odvolává, protože mají porodní pohotovost (zaměstnavatelka je v 38.tt). Tak jsem zvědavá, jestli se ta Eliška už vyklube, ale myslím, že má ještě čas.
Na dnešní fotce je můj freťák Snoopy, jak si hoví ve svém novém pelechu, který už stačil za tři dny dost rozdrbat.
4 komentáře:
To je ale roztomilé zfiřátko, nechá se vyfotit, i když je vzhůru? :-)) Jsem netušila, že fretky jsou i bílé, ale já jsem v tomto naprostý laik :-). Pěkná fotka.
To je mazlík!
nadherny fretak!!! taky jsem chtela ale doma to neproslo takmame kocoura :-)
Gabi, nechá se vyfotit i vzhůru (i když dost obtížně, většinou utíká ze záběru), určitě sem ještě nějakou jeho fotku dám. Jen mu na fotce vždycky svítí oči žlutě, má je totiž červený a odráží se to :-)
Okomentovat