sobota 8. března 2008

8.3.


Dneska byl rozlítaný den. Dopoledne jsem byla na teraristické burze ulovit krmení pro zvířata, pak jsme se sestrou jely domů k mámě a společně potom k babičce a dědovi. Na dnešní fotce je moje mladší sestra a kus našeho psa před cestou k babičce.
Po příjezdu domů mně čekalo smutné zjištění, želva je bohužel mrtvá :-(((

6 komentářů:

Lesana řekl(a)...

Ou, to je mi líto želvičky :o( Sestra vypadá sympaticky :o)

Barbora řekl(a)...

Želvičky je mi moc líto :-(

meowth řekl(a)...

chudak zelva :( taky jsme meli tyhle.

Gabiks řekl(a)...

to mě moc mrzí ... :(

Petra řekl(a)...

To je mi líto!Tohle znám!

dib řekl(a)...

ach jo :-(