Dneska byl rozlítaný den. Dopoledne jsem byla na teraristické burze ulovit krmení pro zvířata, pak jsme se sestrou jely domů k mámě a společně potom k babičce a dědovi. Na dnešní fotce je moje mladší sestra a kus našeho psa před cestou k babičce.
Po příjezdu domů mně čekalo smutné zjištění, želva je bohužel mrtvá :-(((
6 komentářů:
Ou, to je mi líto želvičky :o( Sestra vypadá sympaticky :o)
Želvičky je mi moc líto :-(
chudak zelva :( taky jsme meli tyhle.
to mě moc mrzí ... :(
To je mi líto!Tohle znám!
ach jo :-(
Okomentovat