Podle dnešního počasí už snad to jaro opravdu začíná... I když nějaká ta studená fronta určitě ještě bude. Dneska ale bylo opravdu nádherně, byla jsem doma a užívala si odpočinkovou neděli. Večer jsem měla sraz na Karlově náměstí, takže dnešní fotka opět večerní, chvíli po západu slunce...
pondělí 31. března 2008
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
4 komentáře:
tohle ma moc peknou naladu - povedlo se ti to skvele.. !
krásná fotka a to nebe je naprosto úúúžasné.....
Hezká náladovka...
pěkný podvečer.
Okomentovat