pondělí 31. března 2008

30.3.


Podle dnešního počasí už snad to jaro opravdu začíná... I když nějaká ta studená fronta určitě ještě bude. Dneska ale bylo opravdu nádherně, byla jsem doma a užívala si odpočinkovou neděli. Večer jsem měla sraz na Karlově náměstí, takže dnešní fotka opět večerní, chvíli po západu slunce...

4 komentáře:

čiřikaví řekl(a)...

tohle ma moc peknou naladu - povedlo se ti to skvele.. !

Dadouch řekl(a)...

krásná fotka a to nebe je naprosto úúúžasné.....

Lesana řekl(a)...

Hezká náladovka...

dib řekl(a)...

pěkný podvečer.