Počasí stále nádherné... Dopoledne jsme byli s Františkem zase venku, na pískovišti a na procházce. Odpoledne mi dovezli nový vysavač (jupí), chtěla jsem ho dokumentačně vyfotit, ale narazila jsem na fotku z písku, která se mi líbí hrozně moc... Taky jsem konečně pořídila nabíjecí baterky do nového foťáku, takže už můžu fotit taky s ním!
pondělí 31. března 2008
31.3.
Počasí stále nádherné... Dopoledne jsme byli s Františkem zase venku, na pískovišti a na procházce. Odpoledne mi dovezli nový vysavač (jupí), chtěla jsem ho dokumentačně vyfotit, ale narazila jsem na fotku z písku, která se mi líbí hrozně moc... Taky jsem konečně pořídila nabíjecí baterky do nového foťáku, takže už můžu fotit taky s ním!
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
6 komentářů:
moc se mi libi tvoje fotky, takovy jasny, cisty, radost pohledet
Moc hezká momentka. My na písku letos ještě nebyli. A moc se mi líbí fotky vaší zvířecí rodinky. Jsou parádní. A vůbec tu máš pěkné fotky.
To je super, když už děti nemusí být nabalený :o))) a můžou být venku dokud sluníčko nezaleze ....
to je spokojenost, na písku!
moc pěkná fotka!!
Krásné dítě!Pěkná fotka!
Okomentovat