pondělí 31. března 2008

31.3.


Počasí stále nádherné... Dopoledne jsme byli s Františkem zase venku, na pískovišti a na procházce. Odpoledne mi dovezli nový vysavač (jupí), chtěla jsem ho dokumentačně vyfotit, ale narazila jsem na fotku z písku, která se mi líbí hrozně moc... Taky jsem konečně pořídila nabíjecí baterky do nového foťáku, takže už můžu fotit taky s ním!

6 komentářů:

Michaela K. řekl(a)...

moc se mi libi tvoje fotky, takovy jasny, cisty, radost pohledet

Celenka řekl(a)...

Moc hezká momentka. My na písku letos ještě nebyli. A moc se mi líbí fotky vaší zvířecí rodinky. Jsou parádní. A vůbec tu máš pěkné fotky.

Dadouch řekl(a)...

To je super, když už děti nemusí být nabalený :o))) a můžou být venku dokud sluníčko nezaleze ....

Monča řekl(a)...

to je spokojenost, na písku!

dib řekl(a)...

moc pěkná fotka!!

Petra řekl(a)...

Krásné dítě!Pěkná fotka!