sobota 29. března 2008

29.3.





Dneska jsem si konečně byla u mámy pro další foťák, Minoltu DiMAGE 7. Cestou jsem pořídila i kartu. Doufám, že se s ním naučím fotit... Odpoledne jsme s kamarádkou navštívily veletrh Biostyl 2008. Vkládám výjimečně dvě fotky, na první jsem cvakla Hrad při nastupování do auta, na druhé je Národní muzeum, fotila jsem na zastávce při čekání na tramvaj.

10 komentářů:

Barbora řekl(a)...

Ta druhá fotka je nádherná! Moc se mi líbí ty barvy :-)

Anonymní řekl(a)...

Nice blog!
i really like this post
if you want yoy can visite:

www.misesbozos.blogspot.com

Thanks!!!

Lucka73 řekl(a)...

jj, ta večernímá svoje neodolatelný kouzlo!!

Věra Turoňová řekl(a)...

A mě se líbí ta první. Má něco do sebe.

Gabiks řekl(a)...

Tvoje večerní a noční fotky jsou všechny naprosto úžasné ...

klarissa řekl(a)...

...muzeum se ti moc povedlo...

Pavlína Peroutková řekl(a)...

Ta noční je fakt skvělá!

Lesana řekl(a)...

Ou, ta noční je úžasná, skvěle vybarvená.

Petra řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Petra řekl(a)...

Ta za denního světla se mi líbí více i když obvykle mívám raději noční.