Dneska jsem si konečně byla u mámy pro další foťák, Minoltu DiMAGE 7. Cestou jsem pořídila i kartu. Doufám, že se s ním naučím fotit... Odpoledne jsme s kamarádkou navštívily veletrh Biostyl 2008. Vkládám výjimečně dvě fotky, na první jsem cvakla Hrad při nastupování do auta, na druhé je Národní muzeum, fotila jsem na zastávce při čekání na tramvaj.
sobota 29. března 2008
29.3.
Dneska jsem si konečně byla u mámy pro další foťák, Minoltu DiMAGE 7. Cestou jsem pořídila i kartu. Doufám, že se s ním naučím fotit... Odpoledne jsme s kamarádkou navštívily veletrh Biostyl 2008. Vkládám výjimečně dvě fotky, na první jsem cvakla Hrad při nastupování do auta, na druhé je Národní muzeum, fotila jsem na zastávce při čekání na tramvaj.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
10 komentářů:
Ta druhá fotka je nádherná! Moc se mi líbí ty barvy :-)
Nice blog!
i really like this post
if you want yoy can visite:
www.misesbozos.blogspot.com
Thanks!!!
jj, ta večernímá svoje neodolatelný kouzlo!!
A mě se líbí ta první. Má něco do sebe.
Tvoje večerní a noční fotky jsou všechny naprosto úžasné ...
...muzeum se ti moc povedlo...
Ta noční je fakt skvělá!
Ou, ta noční je úžasná, skvěle vybarvená.
Ta za denního světla se mi líbí více i když obvykle mívám raději noční.
Okomentovat