úterý 25. března 2008

25.3.


Dnešní fotka byla jasná už několik dní dopředu. Byla jsem opět po týdnu hlídat a mohla konečně uvidět to malinké stvoření, které před 8 dny přišlo na tento svět. Tak tady je Eliška ...

8 komentářů:

terynka91 řekl(a)...

Bóže, i když mě děti moc neberou...tak před tímhle smekám:-) ta je tak tomilá, úplně k zulíbání....:-)

Ratu řekl(a)...

jůůůůůůůů, slaďoušek:-)

klarissa řekl(a)...

....sladká a spokojená...

Lucka73 řekl(a)...

No, krásný miminko - tak, ať dělá všem jenom radost!!!

Anonymní řekl(a)...

vše bylo řečeno od holek, tak jen hodně štěstíčka a lásky....

Pavlína Peroutková řekl(a)...

taky hodně štěstíčka drobečkovi..je rozkošná!

Dadouch řekl(a)...

Ta je překrásná :o))))) Tiše závidím, moc jsem chtěla holčičku a mám dva raubíře :o)))

meowth řekl(a)...

nadherna princeznicka!!! tak at krasne roste a dela mame a tatovi jen samou radost :-)