Dnešní fotka byla jasná už několik dní dopředu. Byla jsem opět po týdnu hlídat a mohla konečně uvidět to malinké stvoření, které před 8 dny přišlo na tento svět. Tak tady je Eliška ...
Mám ráda především přírodu, hlavně všechny svoje zvířata, nedávno jsem propadla focení a digiscrapu. Jsem televizní maniak:-)
Nyní je mým novým zájmem hlavně můj syn Vilém ;-)
8 komentářů:
Bóže, i když mě děti moc neberou...tak před tímhle smekám:-) ta je tak tomilá, úplně k zulíbání....:-)
jůůůůůůůů, slaďoušek:-)
....sladká a spokojená...
No, krásný miminko - tak, ať dělá všem jenom radost!!!
vše bylo řečeno od holek, tak jen hodně štěstíčka a lásky....
taky hodně štěstíčka drobečkovi..je rozkošná!
Ta je překrásná :o))))) Tiše závidím, moc jsem chtěla holčičku a mám dva raubíře :o)))
nadherna princeznicka!!! tak at krasne roste a dela mame a tatovi jen samou radost :-)
Okomentovat