úterý 25. března 2008

24.3.


Dneska jsem byla zase celý den doma a celý den jsem taky vymýšlela, co vyfotím. Nakonec mi při sledování Zoufalých manželek padla do oka naše podlaha. Dělala jsem jí sama, parkety byly položené asi 30 let, ale vždycky na nich byl koberec. Já jsem je brousila a lakovala, strávila jsem na tom týden, málem jsem na nich nechala ruce, a od té doby se občas s podlahou i mazlím :-)

8 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

taky máme parkety, ale já zmrzlík radši teplo od nohou, takže se schovávají pod kobercem...

Věra Turoňová řekl(a)...

Ta fotka nemá chybu, moc se mi líbí.

Lucka73 řekl(a)...

Super úhel - netradiční pohled. Moc pěkná fotka!!

Pavlína Peroutková řekl(a)...

To je ale zajímavá fotka..pěkný!

Monča řekl(a)...

ty seš ale šikulka!! tu lásku k podlaze po tý dřině úplně chápu!

dib řekl(a)...

zááávidím.. podlahu, a dřevo na ní ještě víc :-) moc pěkná fotka!

Gabiks řekl(a)...

zajímavá fotka, všestranná fotografka :-)

Sarah řekl(a)...

To se mi moc líbí. Najít pohled na všední věc a vytlouct z toho vysloveně zajímavou fotku, tomu říkám šikovnost!