Dneska jsem byla zase celý den doma a celý den jsem taky vymýšlela, co vyfotím. Nakonec mi při sledování Zoufalých manželek padla do oka naše podlaha. Dělala jsem jí sama, parkety byly položené asi 30 let, ale vždycky na nich byl koberec. Já jsem je brousila a lakovala, strávila jsem na tom týden, málem jsem na nich nechala ruce, a od té doby se občas s podlahou i mazlím :-)
úterý 25. března 2008
24.3.
Dneska jsem byla zase celý den doma a celý den jsem taky vymýšlela, co vyfotím. Nakonec mi při sledování Zoufalých manželek padla do oka naše podlaha. Dělala jsem jí sama, parkety byly položené asi 30 let, ale vždycky na nich byl koberec. Já jsem je brousila a lakovala, strávila jsem na tom týden, málem jsem na nich nechala ruce, a od té doby se občas s podlahou i mazlím :-)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
8 komentářů:
taky máme parkety, ale já zmrzlík radši teplo od nohou, takže se schovávají pod kobercem...
Ta fotka nemá chybu, moc se mi líbí.
Super úhel - netradiční pohled. Moc pěkná fotka!!
To je ale zajímavá fotka..pěkný!
ty seš ale šikulka!! tu lásku k podlaze po tý dřině úplně chápu!
zááávidím.. podlahu, a dřevo na ní ještě víc :-) moc pěkná fotka!
zajímavá fotka, všestranná fotografka :-)
To se mi moc líbí. Najít pohled na všední věc a vytlouct z toho vysloveně zajímavou fotku, tomu říkám šikovnost!
Okomentovat