nevím káto jestli to čteš pravidelě, ale na icq si nebyla, tak ti to zkusím napsat se....máma mi ted (21:50) řekla, že tady máš ten foťák od radka...super coo?
Mám ráda především přírodu, hlavně všechny svoje zvířata, nedávno jsem propadla focení a digiscrapu. Jsem televizní maniak:-)
Nyní je mým novým zájmem hlavně můj syn Vilém ;-)
1 komentář:
nevím káto jestli to čteš pravidelě, ale na icq si nebyla, tak ti to zkusím napsat se....máma mi ted (21:50) řekla, že tady máš ten foťák od radka...super coo?
Okomentovat