středa 26. března 2008

26.3.


Dneska jsem byla s Františkem v mateřském centru ve waldorfské školce.

1 komentář:

terynka91 řekl(a)...

nevím káto jestli to čteš pravidelě, ale na icq si nebyla, tak ti to zkusím napsat se....máma mi ted (21:50) řekla, že tady máš ten foťák od radka...super coo?