úterý 11. března 2008

11.3.


Dnešní fotka je z Krčského lesa, kam jsem vyrazila se svým svěřencem a kamarádkou. Chodily jsme tam loni na jaře na dlouhé procházky, je tam nádherně. Dokonce jsme tehdy viděly i tamnější stádo muflonů, které se téměř vůbec nebojí lidí. Třeba se mi ho letos podaří vyfotit do projektu. Doufám, že už i tam přijde brzo jaro, zatím to podle toho moc nevypadá.

3 komentáře:

dib řekl(a)...

tam to znám :-) bydlela jsem dlouho kousek od budějovické. ale muflony jsem neviděla nikdy :-(

Lucka73 řekl(a)...

Pěkná fotka - ta cesta "vede" oko... pěkný!!

Marti - Norreen řekl(a)...

moc pěkná fotka.
Když jsem tam v tom koutě pracovala, tak jsem chodila do té lesní restaurace a na muflony jsem se koukala z kanceláře