Dnešní fotka je z Krčského lesa, kam jsem vyrazila se svým svěřencem a kamarádkou. Chodily jsme tam loni na jaře na dlouhé procházky, je tam nádherně. Dokonce jsme tehdy viděly i tamnější stádo muflonů, které se téměř vůbec nebojí lidí. Třeba se mi ho letos podaří vyfotit do projektu. Doufám, že už i tam přijde brzo jaro, zatím to podle toho moc nevypadá.
úterý 11. března 2008
11.3.
Dnešní fotka je z Krčského lesa, kam jsem vyrazila se svým svěřencem a kamarádkou. Chodily jsme tam loni na jaře na dlouhé procházky, je tam nádherně. Dokonce jsme tehdy viděly i tamnější stádo muflonů, které se téměř vůbec nebojí lidí. Třeba se mi ho letos podaří vyfotit do projektu. Doufám, že už i tam přijde brzo jaro, zatím to podle toho moc nevypadá.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
3 komentáře:
tam to znám :-) bydlela jsem dlouho kousek od budějovické. ale muflony jsem neviděla nikdy :-(
Pěkná fotka - ta cesta "vede" oko... pěkný!!
moc pěkná fotka.
Když jsem tam v tom koutě pracovala, tak jsem chodila do té lesní restaurace a na muflony jsem se koukala z kanceláře
Okomentovat