středa 12. března 2014
Kostým
Potřebujeme zase kostým na poslední karnevalovou hodinu plavání. Tentokrát je jarní tématika. A protože se mi nechce kvůli půlhodině v bazénu nic nového vymýšlet a šít, vytáhla jsem kostým (původně Maxipsa Fíka), který měl asi v roce a půl. Sedí pořád celkem dobře :D. A může jít za štěňátko nebo případně předělám na jehňátko :D
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat