středa 1. ledna 2014

Ohňostroj





Dnes jsme se byli podívat na Novoroční ohňostroj spolu s polovinou místních obyvatel :D Ale bylo to krásné. Vilémka nejvíc bavilo zdrhat mezi davy a pak půlku cesty domů brečel, že neviděl ohňostroj :D.

Žádné komentáře: