Dnes jsme se byli podívat na Novoroční ohňostroj spolu s polovinou místních obyvatel :D Ale bylo to krásné. Vilémka nejvíc bavilo zdrhat mezi davy a pak půlku cesty domů brečel, že neviděl ohňostroj :D.
Mám ráda především přírodu, hlavně všechny svoje zvířata, nedávno jsem propadla focení a digiscrapu. Jsem televizní maniak:-)
Nyní je mým novým zájmem hlavně můj syn Vilém ;-)
Žádné komentáře:
Okomentovat