středa 24. října 2012

S Duplem


Konečně si začal trochu víc hrát s Duplem, které má od loňských narozenin :-D Už pár týdnů si hraje s autíčkem, postavičkama a zvířátkama, ale konečně zapojil i ty kostičky ;-)

Žádné komentáře: