Konečně si začal trochu víc hrát s Duplem, které má od loňských narozenin :-D Už pár týdnů si hraje s autíčkem, postavičkama a zvířátkama, ale konečně zapojil i ty kostičky ;-)
Mám ráda především přírodu, hlavně všechny svoje zvířata, nedávno jsem propadla focení a digiscrapu. Jsem televizní maniak:-)
Nyní je mým novým zájmem hlavně můj syn Vilém ;-)
Žádné komentáře:
Okomentovat