Co umíme: užíváme si chození a běhání :-D Jí sám (i když málo, víc, když ho někdo nakrmí), umí pít z hrnečku. Během pár dnů se naučil krásně jezdit na motorce, takže brázdíme ulice ;-)
Nezvře pusinku, všechno komentuje, ale svojí řečí. Snaží se všechno opakovat, ale slova pak nepoužívá. Říká jich teda dost, i když ty první už asi zapomněl (např. neříká haf) - mezi nejčastější patří "mami" a "auto" ;-), další slova jsou ne, táta, tutu (motorka), autu (autobus), hají, hačí, ššš, pii (pindík), dou (dolů), odi (otevřít), bi (běž - když mně vyhání z křesla, aby si na něm mohl hrát :-), pití, mimi, a spoustu dalších. Většina věcí ale nemá ustálený význam, někdy je řekne, někdy ne, záleží asi jak se mu chce a jak si vzpomene. V létě uměl nějaké zvuky zvířátek (bé a bú), ale ty už skoro nepoužívá, přestože zvířátka pořád trénujeme.
Spánek se konečně zlepšil, většinou už spí celou noc, v noci je vzhůru tak jednou týdně. Režim má stejný, vstává po šesté, spát chodí ve dvanáct a většinou ho nechávám spát jak dlouho chce. Večer chodí v osm, lehne si do postýlky a spí.
S nočníkem nemáme vůbec úspěch, vůbec na něm nechce sedět. Jediné co zvládáme, je čůrání ve vaně při puštěné vodě po spinkání.
Je moc šikovný, nejoblíbenější hračkou jsou zcela jasně auta, velká, malá, jakákoliv. Chlapečka nezapře ;-) Potom si rád prohlíží knížky, staví si vláček s panáčky z Dupla. Naučil se projíždět kartičkama se zvuky zvířátek mluvítkem ;-)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat