pondělí 6. srpna 2012
22. měsíců
Co umíme: chůzi už vypiloval, teď trénuje běhání, učí se jezdit na motorce, zatím jen po bytě.
Neustále něco brebentí svojí řečí, docela se snaží opakovat, říká "bibi" jako pupík a "pipi" na ptáčky, na chalupě se naučil říkat jména tří psů ;-), v Chorvatsku byl fascinován letadlama a vrtulníkem, takže začal říkat "éo" - éro. Napodobuje kočičí mňoukání a snaží se kočky chytat, ty se ale nenechají :-) Naučil se pít brčkem, takže od každého chce neustále napít a jeho hrníček leží ladem.
Spaní se zase trochu zhoršilo, zvlášť na chalupě, takže jsme zavedli pravidelný pevný režim a docela to pomáhá, vstáváme v sedm, spát chodí po obědě ve 12 a budím po dvou hodinách. Večer chodí spát v 8.
Během července mu vyrostly horní špičáky, pak se hned začaly klubat i ty spodní. Naštěstí to na něj nemá vliv, není nastydlý ani protivný, jen trochu víc slintá.
Váží okolo 10kg a měří něco mezi 80 a 86cm ;-)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat