neděle 6. května 2012
19. měsíců
Co umíme: pořád nechodí a moc se nedá ani donutit, hned klesá na kolínka. Možná o trochu víc stojí, i se pouští. Jinak pořád lítá s chodítkem, za ruku, s kočárkem... Dostal velkou sklápěčku, takže je to jeho nejoblíbenější hračka, pořád si s ní hraje.
Už umí sám jíst, krásně nabírá i se trefuje do pusinky. Miluje rajčata (už dlouho) a sladké buchty od babičky, i ostatní věci jí pěkně.
Spinká už celkem pěkně, v noci se už většinou nebudí. Ale vstává brzo, cca okolo šesté, takže se pak díváme na pohádky, abych mohla ještě chvíli spát.
Slova má pořád stejná, říkal i hají a není, ale vždycky jen párkrát a pak už ne. Taky začal říkat "ham" (když mě krmí :-) a "mňam". Momentálně říká pořád "auto", je fascinovaný autama, autobusem a tramvají na ulici.
Chodíme pořád plavat, v posledních týdnech už mu to moc jde (předtím se občas vztekal), krásně kope nožičkama, dokonce se i potápí, sice nedobrovolně, ale už je to bez jekotu.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat