Co umíme: miluje točení koleček, u toho vydrží třeba 10 minut a víc, vyndavá různé věci odněkud a zase je vrací zpět (oblečení ze skříně, prádlo z koše...), kutálí si něco po podlaze. Hraje si písničky z hracích hraček a tancuje u toho. Nejvíc ho ale zajímá můj počítač, mobil, myš :-)
Obchází nábytek, trénujeme samostatné stání, chvíli se udrží, ale ještě nemá rovnováhu. Chodítko sice tlačí, ale jak jede rychle, tak za ním spíš vlaje.
Hrozně se rozjedl, snědl by všechno, co vidí. Nejradši má jídlo z našeho talíře. Brzo ráno je nakojený nebo má obilné mlíčko, k snídani kaši s jogurtem a pak ještě kus pečiva a čaj. K obědu zeleninu s masem a přílohou, poslední dobou si oblíbil i těstoviny s rajčatovou omáčkou a sýrem. Ke svačině ovoce, přesnídávku nebo pečivo. K večeři kaši s přesnídávkou nebo občas něco od nás. Před spaním kojení nebo mlíčko.
Spánek stále nic moc, největší krize byla o Vánocích, kdy se snad každou noc budil a byl vzhůru. Teď už občas i spí, ale stále se bohužel v noci častěji budí a je pak třeba dvě tři hodiny vzhůru. Probouzí se okolo šesté, ale pak ještě často usne a spíme třeba do půl deváté.
Zubů má šest, vyrostly dvojky nahoře a dole vlevo. Taky jsme začali s čištěním zoubků.
Slovní zásoba stejná, rozšířena pouze o univerzální "tae" (tam je, tam). Řídí nás ukazováním prstíkem :-)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat