Protože se vajíčku začal strašně vztekat a že už konečně sedí, tak jsme pořídili novou větší autosedačku. Že by byl blahem bez sebe, to se říct nedá... Snad se v ní už tak vztekat nebude.
Mám ráda především přírodu, hlavně všechny svoje zvířata, nedávno jsem propadla focení a digiscrapu. Jsem televizní maniak:-)
Nyní je mým novým zájmem hlavně můj syn Vilém ;-)
Žádné komentáře:
Okomentovat