úterý 22. listopadu 2011

Nová autosedačka

Protože se vajíčku začal strašně vztekat a že už konečně sedí, tak jsme pořídili novou větší autosedačku. Že by byl blahem bez sebe, to se říct nedá... Snad se v ní už tak vztekat nebude.

Žádné komentáře: