sobota 8. října 2011

Oslavy

První oslava byla skvělá, V. si pěkně užil návštěvu (i když to zpočátku tak nevypadalo, musel se na to vyspinkat ;-)). Dárky se mu moc líbily, dort byl dobrý. Co víc si přát ;-)

Žádné komentáře: