První oslava byla skvělá, V. si pěkně užil návštěvu (i když to zpočátku tak nevypadalo, musel se na to vyspinkat ;-)). Dárky se mu moc líbily, dort byl dobrý. Co víc si přát ;-)
Mám ráda především přírodu, hlavně všechny svoje zvířata, nedávno jsem propadla focení a digiscrapu. Jsem televizní maniak:-)
Nyní je mým novým zájmem hlavně můj syn Vilém ;-)
Žádné komentáře:
Okomentovat