Tak máme poprvé marůdka... Má rýmu, sice mu nic není, ucpaný nos nemá, ale v noci se pořád budí s pláčem, nejde uklidnit, má zvýšenou teplotu. Přes den mu ale kromě teploty a nudlí z nosu nic není, hraje si jako obvykle. Po dnešní výživné noci už se to ale zdá být lepší, usnul a už hodinu a půl spí, to ještě včera nešlo. Tak snad už to bude lepší a marůdek se brzo uzdraví ;-)
pátek 30. září 2011
Marůdek
Tak máme poprvé marůdka... Má rýmu, sice mu nic není, ucpaný nos nemá, ale v noci se pořád budí s pláčem, nejde uklidnit, má zvýšenou teplotu. Přes den mu ale kromě teploty a nudlí z nosu nic není, hraje si jako obvykle. Po dnešní výživné noci už se to ale zdá být lepší, usnul a už hodinu a půl spí, to ještě včera nešlo. Tak snad už to bude lepší a marůdek se brzo uzdraví ;-)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat