Dnes byl poprvé ve vodě ve velké vaně. Z kyblíku už pomalu vyrostl, resp. by se tam ještě vešel, ale je tam takový ohnutý, což podle mně není pohodlné (V. to asi nijak nevadilo :-)). Delší dobu už ho ve vaně sprchuju, takže si už zvykl, zezačátku se mu to totiž vůbec nelíbilo.
úterý 9. srpna 2011
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat