pátek 26. srpna 2011

Na chalupě






Nejteplejší týden letošního léta jsme naštěstí trávili na chalupě. Byli jsme se i koupat, V. teda ne, tomu se studená voda nelíbila. Vynahradil si to v bazénku na zahradě ;-)
V Praze jsme si užili jen v pátek, v bytě bylo 30°C. Naštěstí jeden den se to dalo přežít...

Žádné komentáře: