Co umíme: Zvedá hrudníček, někdy i bříško od země, snaží se dát pod sebe kolínka, odrazit se nožičkama dopředu, jinak se začal odrážet ručičkama a posunuje se dozadu ;-) Snaží se otočit z bříška na záda, ale pořád tam překáží ta ruka...
Zavedli jsme lepek, včera dostal i jogurt - snědl ho bez mrknutí oka :-), taky dostává kukuřičné křupky.
Trochu se zhoršilo spaní, asi kvůli těm zubům, nechce sám usnout, musím kojit. Ze spánku se budí a pláče, je potřeba ho zase uklidnit. Pokud se v noci probere úplně, tak potom vydrží vzhůru a když se mu chce zase spát, tak se vzteká... Vstává v pět, unavený začne být zase po šesté a pak ještě hodinu až dvě spí. Spí na boku nebo na břiše.
Přes den spí poslední dobou jednou - dvě až tři hodiny, pak ještě chvíli odpoledne, záleží, jak se probudí. A taky začal být celkem protivný, pořád kňourá.
Váží asi 7400g a měří 68 cm.
Žádné komentáře:
Okomentovat