čtvrtek 19. května 2011

Spinká...


V žádném případě nemůže mít zakryté nohy ;-) I ve spánku vždycky ty nožičky zvedne a peřinu si zasune pod sebe, až to dopadne tak, že má podsunuté všechny peřiny - svojí, mojí i Petrovu a já už mám s přikrýváním smůlu :-D

Žádné komentáře: