pondělí 24. ledna 2011

Naše nová Mandučka


Pravda není už nová, už jí máme asi 14 dní, ale přišel mi na ní V. ještě moc malý. Teď už do ní jde celkem pěkně, tak jsme jí začali zkoušet ;-)

Žádné komentáře: