čtvrtek 6. ledna 2011

3. měsíce

Co umíme: Přes den už nespinkáme téměř jinak než v šátku (pravidelně každé odpoledne 4 hodiny), v noci pořád stejné, možná malinko horší, večer většinou neusne, musí se ukojit nebo uhoupat a pak přesunout, potom většinou bez problémů usne
vzhůru už chvíli vydrží, pod hrazdičkou, hraje si s hračkama nebo kouká na televizi
směje se, povídá egúú, ebúú, ggg, aú a tak ;-)
koníčky pase, ale moc se mu to nelíbí, snaží se přepadnout a přetočit se
na zádech nejeví žádné známky pokusu o otočení
stále plně kojíme, stále látkovky
máme pevný šátek, ven většinou nosíme, s kočárkem pouze na nákupy (ovšem to je o nervy, zvlášť delší nakupování)
Máme 5150g a 58 cm

Žádné komentáře: