čtvrtek 4. června 2009

3.6.

Tak jsem svoje výhledové plány smrskla do pár dnů a včera si HO, po dlouhém výběru objednala. Dnes mi psali z prodejny, že už ho mám rezervovaný. Odpoledne jsme pro něj šli, pak se musel dvě hodiny nabíjet a pak jsem se až do noci prokousávala úplně pitomým návodem. Ale nevzdávám to....

Žádné komentáře: