sobota 9. května 2009

9.5.

O víkendu jsme byli u švagrových na chatě v Podkrkonoší. Bylo nádherně, takže jsem zase udělala nějaké fotky, hlavně moje oblíbená makra ;-)





Žádné komentáře: