pondělí 16. června 2008

14.6.


Tak se mi po dlouhý době pár fotek celkem povedlo... Takže vkládám slonici ze sobotní návštěvy pražské zoo.

6 komentářů:

milu řekl(a)...

Slonice, krasavice

Michaela K. řekl(a)...

miluju slony, fotka je nadhernááá

Lucka73 řekl(a)...

Téééda, to je KUS ;o)) A je paráda, že je to cítit i z tý fotky - mohutnost a majestátnost...

Jitul (Rama) řekl(a)...

krásnej sloník, fotke se povedla :-))

dib řekl(a)...

vítej zpátkýý!! doufám, že budeš přidávat častěj..
krásný slon...

Lucie řekl(a)...

Krásná slonice, ke mně se vždycky otočí zádí :D