neděle 11. května 2008

11.5.


Dneska opět akce, pomáhali jsme při přehánění ovcí z jedné ohrady do druhé... Bohužel se ale nezdařilo, protože ovce s malými jehňátky se nám vracely zpátky, takže jsme je nechali a musí se oddělit a převést zvlášť jehňata a matky. U toho my už ale nebudeme, protože odpoledne jedeme zpět do Prahy. Cestou do Liberce jsme se ještě stavovali na poli, kde se trénuje paraglyding a potom na obědě. A pak hurá na autobus... V autobuse jsme si se ségrou vybrali z nabízeného tisku Bravo, a nezklamalo nás, moc jsme se pobavily!!!

6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

To je , ale stádečko...

dib řekl(a)...

parádní fotka! ovce teda moc ráda nemám, přijdou mi děsně tupé, ale v takovém hejnu a s tak krásným světlem vypadjí roztomila..

Lucka73 řekl(a)...

Pěkná fotka.... jen dumám, estli by nebyla hezčí jen "zvířecí" - ale to by zase ztratio tu atmosféru ovládnutí situace....

Michaela K. řekl(a)...

tyyy jo, to je krasa

Michaela K. řekl(a)...

tyyy jo, to je krasa

Michaela K. řekl(a)...

tyyy jo, to je krasa