Dneska opět akce, pomáhali jsme při přehánění ovcí z jedné ohrady do druhé... Bohužel se ale nezdařilo, protože ovce s malými jehňátky se nám vracely zpátky, takže jsme je nechali a musí se oddělit a převést zvlášť jehňata a matky. U toho my už ale nebudeme, protože odpoledne jedeme zpět do Prahy. Cestou do Liberce jsme se ještě stavovali na poli, kde se trénuje paraglyding a potom na obědě. A pak hurá na autobus... V autobuse jsme si se ségrou vybrali z nabízeného tisku Bravo, a nezklamalo nás, moc jsme se pobavily!!!
neděle 11. května 2008
11.5.
Dneska opět akce, pomáhali jsme při přehánění ovcí z jedné ohrady do druhé... Bohužel se ale nezdařilo, protože ovce s malými jehňátky se nám vracely zpátky, takže jsme je nechali a musí se oddělit a převést zvlášť jehňata a matky. U toho my už ale nebudeme, protože odpoledne jedeme zpět do Prahy. Cestou do Liberce jsme se ještě stavovali na poli, kde se trénuje paraglyding a potom na obědě. A pak hurá na autobus... V autobuse jsme si se ségrou vybrali z nabízeného tisku Bravo, a nezklamalo nás, moc jsme se pobavily!!!
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
6 komentářů:
To je , ale stádečko...
parádní fotka! ovce teda moc ráda nemám, přijdou mi děsně tupé, ale v takovém hejnu a s tak krásným světlem vypadjí roztomila..
Pěkná fotka.... jen dumám, estli by nebyla hezčí jen "zvířecí" - ale to by zase ztratio tu atmosféru ovládnutí situace....
tyyy jo, to je krasa
tyyy jo, to je krasa
tyyy jo, to je krasa
Okomentovat