jj bláznivý počasí
Dneska maj na blogu snad všichni stejný téma :-)
No, tééda - mně to přijde jak v "Njů Jorku" - jak tam házej ty papírky..... Ale je to super zachycený počásko...
no, to je teda extra husté sněžení.. máš nádherné místo k focení ulice, ten pohled je famózní.. akorát škoda trochu padajících domů, jinak nádhera!!
Okomentovat
4 komentáře:
jj bláznivý počasí
Dneska maj na blogu snad všichni stejný téma :-)
No, tééda - mně to přijde jak v "Njů Jorku" - jak tam házej ty papírky.....
Ale je to super zachycený počásko...
no, to je teda extra husté sněžení.. máš nádherné místo k focení ulice, ten pohled je famózní.. akorát škoda trochu padajících domů, jinak nádhera!!
Okomentovat