úterý 18. března 2008

18.3.


Počasí se zase zbláznilo... Ráno svítilo sluníčko, dopoledne začalo sněžit a teď zase svítí...

4 komentáře:

Marti - Norreen řekl(a)...

jj bláznivý počasí

Barbora řekl(a)...

Dneska maj na blogu snad všichni stejný téma :-)

Lucka73 řekl(a)...

No, tééda - mně to přijde jak v "Njů Jorku" - jak tam házej ty papírky.....
Ale je to super zachycený počásko...

dib řekl(a)...

no, to je teda extra husté sněžení.. máš nádherné místo k focení ulice, ten pohled je famózní.. akorát škoda trochu padajících domů, jinak nádhera!!