Počasí se konečně umoudřilo, sluníčko konečně svítí. Takže jsem dnes se svým svěřencem vyrazila dopoledne na procházku. Nejdřív jsme byli na dětském hřišti, František však vylezl z pískoviště a na vlastní pěst se vydal po chodníku směrem k silnici. Ani ho moc nezajímalo, že mně nevidí, ani se neotočil. U silnice chvíli pozoroval cvakající semafor, taky jsem mu vysvětlila, že nesmí na silnici. Pak jsme pozorovali auta a autobusy. Nakonec jsme do jednoho nastoupili, svezli se jednu zastávku a šli zase pomalu zpátky.
sobota 15. března 2008
15.3.
Počasí se konečně umoudřilo, sluníčko konečně svítí. Takže jsem dnes se svým svěřencem vyrazila dopoledne na procházku. Nejdřív jsme byli na dětském hřišti, František však vylezl z pískoviště a na vlastní pěst se vydal po chodníku směrem k silnici. Ani ho moc nezajímalo, že mně nevidí, ani se neotočil. U silnice chvíli pozoroval cvakající semafor, taky jsem mu vysvětlila, že nesmí na silnici. Pak jsme pozorovali auta a autobusy. Nakonec jsme do jednoho nastoupili, svezli se jednu zastávku a šli zase pomalu zpátky.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
2 komentáře:
no, evidentně to s dětma umíš :-) matyho když někdo vezme do autobusu, je na vrcholu blaha.
František právě taky, normálně se totiž vozí jenom autem, a ten autobus ho fascinuje, jak je velkej a jakej dělá hluk... ale projíždějící auta ho zajímají taky :-)
Okomentovat