čtvrtek 13. března 2008

13.3.




Tak dneska jsem opět neměla moc témat k focení, ale snažila jsem se zachytit průběh deště nad Žižkovem. A teď jsem ve zprávách slyšela, že to byla vichřice Katrin. To máme letos nějak převichřicováno.
A odpoledne jsem si udělala velkou radost a pořídila si nové džíny!!!

2 komentáře:

Lucka73 řekl(a)...

Neuvěřitelný barvy a ta deformace přes kapky - nemá chybu - je to "jiný", zajímavý....

Lesana řekl(a)...

Jj, taky jsem koukala na ty úžasný deformace.