Tak dneska jsem opět neměla moc témat k focení, ale snažila jsem se zachytit průběh deště nad Žižkovem. A teď jsem ve zprávách slyšela, že to byla vichřice Katrin. To máme letos nějak převichřicováno.
A odpoledne jsem si udělala velkou radost a pořídila si nové džíny!!!
2 komentáře:
Neuvěřitelný barvy a ta deformace přes kapky - nemá chybu - je to "jiný", zajímavý....
Jj, taky jsem koukala na ty úžasný deformace.
Okomentovat